Registracija į plaukimo pamokų vaikams rezervo sąrašą

 

Nemokamos senjorų mankštos

 

Rugsėjo 28-29 d. (pirm.-antr.) dėl atliekamų profilaktinių darbų nedirbs Fabijoniškių baseinas ir sporto klubas

Registracija į stovyklą

Intensyvi vasaros plaukimo stovykla Fabijoniškių baseine

Net 8 plaukimo pamokos per pamainą! Aktyvi fizinė veikla, pramogos ir nauji draugai!

Jei šią vasarą nusprendėte, kad leisite atostogas mieste ir niekur neišvyksite, kviečiame Jus į nuotykių kupinas plaukimo pamokas. Fabijoniškių baseinas jums siūlo intensyvias dviejų savaičių plaukimo pamokas baseine! 

Pirmoji stovyklos pamaina startuoja birželio 8 d., stovyklos veikla bus organizuojama iki rugpjūčio 27 d. Per visą šį laikotarpį bus organizuojamos 6 stovyklos pamainos, kurios keisis kas dvi savaites. Nepaisant to, vienas vaikas į stovyklą gali eiti daugiau nei į vieną pamainą. 

Vienos pamainos metu bus suburtos dvi vaikų grupės (pradedantieji ir jau mokantys plaukti), kurioms vadovaus patyrę plaukimo treneriai.

Stovykla skirta 7-14 metų vaikams
Stovyklos vieta: Fabijoniškių baseinas, S. Nėries g. 45A, Vilnius
Stovyklos veiklos: plaukimo pamokos (skirtingos grupės pagal plaukimo lygį; 8 pamokos per dvi savaites), mankšta, žaidimai baseine

Stovyklos pamaina vyks dvi savaites, darbo dienomis, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 8 kartai, vieno užsiėmimo trukmė – 45 min. baseine
Treniruočių laikai : 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00
Suplanuotos net 6 plaukimo pamokų pamainos - išsirinkite, kuri pamaina ar net kelios iš jų Jums patogiausios
Jeigu pageidaujamu treniruočių laiku grupėje bus mažiau nei 8 vaikai, siūlysime rinktis plaukimo treniruotes kitu laiku su Jumis susisiekdami.

Stovyklos kaina: 59.00 € už 8 apsilankymus baseine (apmokama internetu el. mokėjimo būdais, registruojantis).
Tėvai užregistruodami vaiką į stovyklą patvirtina, kad vaikas yra sveikas, turi leidimą iš šeimos gydytojo ir gali dalyvauti plaukimo užsiėmimuose.

Reikia turėti: plaukimo aprangą (glaudės/maudymosi kostiumėlis), rankšluostį, plaukimo kepurėlę (turintiems ilgus plaukus), plaukimo akinukus, šlepetes baseinui. Plaukimo pamokų dalyvis ir tėveliai turi būti susipažinę su baseino vidaus taisyklėmis.

Daugiau informacijos: rašykite mp@fabijoniskiubaseinas.lt arba skambinkite tel. 8 601 17254


Pastabos:
   • registracija į stovyklos laisvas vietas laikoma patvirtinta tik gavus apmokėjimą žiūrint paeiliui pagal apmokėjimo laiką;
   • užsiregistravus ir apmokėjus, pasirinktos stovyklos pamainos datos, laiko ar grupės keisti nebegalima;
   • registracija į rezervo grupę**, reiškia, kad būsite įtraukti į pageidaujančiųjų sąrąšą toje pamainoje pagal registracijos laiką ir tik atsilaisvinus vietoms, su Jumis bus susisiekta.

- pasirinktoje pamainoje laisvų vietų jau nebėra -
* - privaloma informacija

Suma apmokėjimui registruojantis: 59.00 €

REGISTRUOTI ir APMOKĖTI

Baseino administracija, užtikrina, jog įgyvendina baseino lankytojų duomenų apsaugą, kaip tai apibrėžta Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo nuostatose. Lankytojų pateikti asmens duomenys yra tvarkomi treniruočių / programų organizavimo, vykdymo ir apskaitos tikslais ir lankytojų informavimo tikslais, jei treniruotėje nesusirinktų pakankamas lankytojų skaičius. Dalyvio pateikti duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 1 metus po projekto pabaigos. Duomenys nebus perduoti jokiems tretiesiems asmenims.
Tinkamam duomenų apsaugos užtikrinimui įstaiga, patvirtinusi organizatorių bendrąsias asmens duomenų apsaugos taisykles.