Informuojame, kad jau vyksta registracija į 7-16 m. vaikų vasaros plaukimo pamokas. Dar yra laisvų vietų.

Registracija į vaikų vasaros plaukimo pamokas

Intensyvios vasaros plaukimo pamokos Fabijoniškių baseine

Tobulėk ir mokykis plaukti Fabijoniškių baseine!
Net 8 plaukimo pamokos per dvi savaites! Aktyvi fizinė veikla, pramogos ir nauji draugai baseine!
Jei šią vasarą nusprendėte, kad leisite atostogas mieste ir niekur neišvyksite, kviečiame Jus į nuotykių kupinas plaukimo pamokas. Fabijoniškių baseinas jums siūlo intensyvias dviejų savaičių plaukimo pamokas baseine! 

Startuojame birželio 27 d., PLAUKIMO veikla bus organizuojama iki rugpjūčio 19 d.
Per visą šį laikotarpį bus organizuojamos 3 pamainos, kurios keisis kas dvi savaites. Nepaisant to, vienas vaikas į vasaros plaukimo pamokas gali eiti daugiau nei į vieną pamainą. Plaukimo užsiėmimai vyks dvi savaites, darbo dienomis, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 8 kartai, vieno užsiėmimo trukmė baseine – 45 min. Vienos pamainos metu bus suburtos dvi - trys vaikų grupės (pradedantieji ir jau mokantys plaukti), kurioms vadovaus patyrę plaukimo treneriai.

Vasaros plaukimo pamokos skirtos 7-16 metų vaikams.
Vieta: Fabijoniškių baseinas - S. Nėries g. 45A, Vilnius
Plaukimo pamainos:

  • birželio 27 – liepos 8 d. (8 kartai: birželio 27, 28, 29, 30, liepos 4, 5, 7, 8 dienomis).
  • liepos 11 – liepos 21 d. (8 kartai: liepos 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21 dienomis).
  • rugpjūčio 8 – rugpjūčio 19 d. (8 kartai: rugpjūčio 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19 dienomis).

Treniruočių laikai*: 9.00-9.45, 09.45-10.30, 10.30-11.15, 11.30-12.15, 12.15-13.00, 13.00-13.45 val.
 * - jeigu pageidaujamu treniruočių laiku grupėje bus mažiau nei 8 vaikai, siūlysime rinktis plaukimo treniruotes kitu laiku – su Jumis susisiekdami.

Vasaros plaukimo pamokų kaina: 59 Eur už 8 apsilankymus baseine (59 Eur apmokami iškart registruojantis internetu).

Treniruotės metu: MANKŠTA, PLAUKIMO PAMOKOS (skirtingos grupės pagal plaukimo lygį; 8 pamokos per dvi savaites), ŽAIDIMAI BASEINE.
Treniruočių metu tėveliai stebėti į baseino zoną neįleidžiami.
Suplanuotos 3 plaukimo pamokų pamainos - išsirinkite, kuri pamaina ar net kelios iš jų Jums patogiausios.

REGISTRACIJA vykdoma šiame psl. nuo 2022-05-20 d. (tik internetu).

Tėvai užregistruodami vaiką į vasaros plaukimo pamokas patvirtina, kad vaikas yra sveikas, turi leidimą iš šeimos gydytojo ir gali dalyvauti plaukimo užsiėmimuose. Pažymos pristatyti nereikia. Už praleistas treniruotes mokestis nėra grąžinamas.

Dalyviui reikia turėti: plaukimo aprangą (glaudės/maudymosi kostiumėlis), rankšluostį, plaukimo kepurėlę, plaukimo akinukus, šlepetes baseinui. Plaukimo pamokų dalyvis ir tėveliai turi būti susipažinę su baseino vidaus taisyklėmis.

Daugiau informacijos: donatas@fabijoniskiubaseinas.lt, tel. +370 5 203 4814 (registratūra)


Pastabos:
   • registracija į vasaros plaukimo pamokų laisvas vietas laikoma patvirtinta tik gavus apmokėjimą žiūrint paeiliui pagal apmokėjimo laiką;
   • užsiregistravus ir apmokėjus, pasirinktos vasaros plaukimo pamokų pamainos datos, laiko ar grupės keisti nebegalima;
   • registracija į rezervo grupę**, reiškia, kad būsite įtraukti į pageidaujančiųjų sąrąšą toje pamainoje pagal registracijos laiką ir tik atsilaisvinus vietoms, su Jumis bus susisiekta.

* - privaloma informacija

Suma apmokėjimui registruojantis: 59.00 €

REGISTRUOTI ir APMOKĖTI

Baseino administracija, užtikrina, jog įgyvendina baseino lankytojų duomenų apsaugą, kaip tai apibrėžta Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo nuostatose. Lankytojų pateikti asmens duomenys yra tvarkomi treniruočių / programų organizavimo, vykdymo ir apskaitos tikslais ir lankytojų informavimo tikslais, jei treniruotėje nesusirinktų pakankamas lankytojų skaičius. Dalyvio pateikti duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 1 metus po projekto pabaigos. Duomenys nebus perduoti jokiems tretiesiems asmenims.
Tinkamam duomenų apsaugos užtikrinimui įstaiga, patvirtinusi organizatorių bendrąsias asmens duomenų apsaugos taisykles.