LAIKINAI STABDOMA FABIJONIŠKIŲ BASEINO IR SPORTO KLUBO VEIKLA. NUO KOVO 13 D. VISOS NARYSTĖS YRA STABDOMOS IKI BALANDŽIO 17 D. PO TO, JEI TIK VISKAS GERAI, BUS GALIMA IR VĖL LANKYTIS PAS MUS, VISOS NARYSTĖS BUS PRATĘSTOS. SUAUGUSIŲJŲ IR VAIKŲ MOKYMOSI PLAUKTI ABONEMENTAI BUS TAIP PAT PRATĘSIAMI NUO BALANDŽIO 17 D. JEI KAŽKAS PASIKEISTŲ, NEDELSIANT JUS INFORMUOSIME.

Baseino užimtumo tvarkaraštis

  2020-03-30 - 2020-04-05  

LaikasTakelis03.30, I03.31, II04.01, III04.02, IV04.03, V04.04, VI04.05, VII
06:00-06:451
2
3
4
5Sporto centras
6Sporto centrasSporto centras
7Sporto centrasSporto centrasSporto centras
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
06:45-07:301MartynasMartynas
2
3
4EVK ŽaibasEVK Žaibas
5Sporto centrasEVK ŽaibasEVK Žaibas
6EVK ŽaibasSporto centrasSporto centrasEVK Žaibas
7EVK ŽaibasSporto centrasSporto centrasEVK Žaibas
8Sporto centrasSporto centrasModestaModestaSporto centras
07:30-08:151MartynasMartynasMartynasMartynasDominykas
2Dominykas
3
4
5Sporto centrasEVK ŽaibasEVK Žaibas
6EVK ŽaibasEVK ŽaibasEVK ŽaibasEVK Žaibas
7EVK ŽaibasSporto centrasSporto centrasEVK Žaibas
8Sporto centrasModestaModestaSporto centras
08:15-09:001MartynasMartynasAntrokaiAntrokaiAntrokai
2Sporto centrasDominykasSporto centrasDominykas
3Sporto centras
4Sporto centras
5Sporto centras
6Sporto centrasSporto centrasSporto centras
7AntrokaiAntrokaiSporto centrasSporto centras
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centras
09:00-09:451MartynasMartynasAntrokaiAntrokaiAntrokai
2
3Sporto centras
4Sporto centras
5Sporto centras
6Sporto centras
7AntrokaiAntrokaiSporto centras
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centras
09:45-10:301AntrokaiAntrokaiAntrokai
2
3Sporto centras
4Sporto centras
5KareiviaiSporto centras
6KareiviaiKareiviaiKareiviaiSporto centrasBuriavimas
7AntrokaiAntrokaiKareiviaiKareiviaiSporto centrasBuriavimas
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centrasSporto centras
10:30-11:151AntrokaiAntrokaiAntrokai
2
3Sporto centras
4Sporto centras
5KareiviaiSporto centras
6KareiviaiKareiviaiKareiviaiSporto centrasBuriavimas
7AntrokaiAntrokaiKareiviaiKareiviaiSporto centrasBuriavimas
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centrasSporto centras
11:15-12:001AntrokaiAntrokaiAntrokai
2
3
4Sporto centras
5Sporto centras
6Sporto centrasBuriavimas
7AntrokaiAntrokaiSporto centrasBuriavimas
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centrasSporto centras
12:00-12:451MokyklosAntrokaiAntrokaiAntrokaiFabijoniškiųFabijoniškių
2FabijoniškiųFabijoniškių
3
4
5Ozo gimnazijaSporto centrasSporto centrasOzo gimnazijaSporto centras
6Sporto centras
7AntrokaiAntrokaiSporto centrasSporto centras
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centrasSporto centras
12:45-13:301AntrokaiAntrokaiAntrokaiFabijoniškiųFabijoniškių
2FabijoniškiųFabijoniškių
3
4
5VandensvydisVandensvydis
6VandensvydisVandensvydis
7AntrokaiAntrokaiSporto centrasVandensvydis
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiSporto centrasVandensvydis
13:30-14:151AntrokaiAntrokaiAntrokaiFabijoniškiųFabijoniškių
2FabijoniškiųFabijoniškių
3
4
5VandensvydisVandensvydis
6VandensvydisVandensvydis
7AntrokaiAntrokaiVandensvydisVandensvydis
8AntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiAntrokaiVandensvydisVandensvydis
14:15-15:001Sporto centrasSporto centrasNerijusSporto centrasNerijusFabijoniškiųFabijoniškių
2NerijusFabijoniškiųFabijoniškių
3
4
5VandensvydisVandensvydis
6VandensvydisVandensvydis
7VandensvydisVandensvydis
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydisVandensvydis
15:00-15:451Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasFabijoniškiųFabijoniškių
2Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasFabijoniškiųFabijoniškių
3Sporto centras
4Sporto centras
5Sporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydisVandensvydis
6Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydisVandensvydis
7Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydisVandensvydis
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydisVandensvydis
15:45-16:301Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasFabijoniškiųFabijoniškių
2Sporto centrasSporto centrasSporto centrasFabijoniškiųFabijoniškių
3Sporto centrasSporto centras
4Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
5Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
6Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
7Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydisVandensvydis
16:30-17:151FabijoniškiųFabijoniškių
2Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasFabijoniškiųFabijoniškių
3Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
4Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
5Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
6Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
7Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
17:15-18:001FabijoniškiųFabijoniškių
2FabijoniškiųFabijoniškių
3Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
4Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
5Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
6Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
7Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
18:00-18:451DominykasMartynasDominykasMartynasFabijoniškiųFabijoniškių
2FabijoniškiųFabijoniškių
3Sporto centras
4Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
5Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
6Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
7Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
8Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
18:45-19:301DominykasMartynasDominykasMartynasFeniksas
2
3Sporto centras
4Sporto centrasVandensvydisVandensvydisSporto centrasSporto centras
5Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
6Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
7Sporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centrasSporto centras
8VandensvydisSporto centrasSporto centrasSporto centrasVandensvydis
19:30-20:151DominykasMartynasDominykasMartynas
2
3Sporto centras
4VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
5VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
6VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
7VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
8VandensvydisVandensvydisVandensvydisArnoldas - neįg.Vandensvydis
20:15-21:001DominykasMartynasDominykasMartynas
2
3Vandensvydis
4VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
5VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
6VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
7VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
8VandensvydisVandensvydisVandensvydisArnoldas - neįg.Vandensvydis
21:00-21:451
2
3VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
4VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
5VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
6VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
7VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis
8VandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydisVandensvydis