Registracija į stovyklą

Intensyvi vasaros plaukimo stovykla Fabijoniškių baseine

Net 8 plaukimo pamokos per pamainą! Aktyvi fizinė veikla, pramogos ir nauji draugai!

Jei šią vasarą nusprendėte, kad leisite atostogas mieste ir niekur neišvyksite, kviečiame Jus į nuotykių kupinas plaukimo pamokas. Fabijoniškių baseinas jums siūlo intensyvias dviejų savaičių plaukimo pamokas baseine! 

Pirmoji stovyklos pamaina startuoja 2021 m. birželio 7 d., stovyklos veikla bus organizuojama iki rugpjūčio 26 d. Per visą šį laikotarpį bus organizuojamos 5 stovyklos pamainos, kurios keisis kas dvi savaites. Nepaisant to, vienas vaikas į stovyklą gali eiti daugiau nei į vieną pamainą. 

Vienos pamainos metu bus suburtos dvi vaikų grupės (pradedantieji ir jau mokantys plaukti), kurioms vadovaus patyrę plaukimo treneriai.

Stovykla skirta 7-14 metų vaikams
Stovyklos vieta: Fabijoniškių baseinas, S. Nėries g. 45A, Vilnius
Stovyklos veiklos: plaukimo pamokos (skirtingos grupės pagal plaukimo lygį; 8 pamokos per dvi savaites), mankšta, žaidimai baseine.

Stovyklos pamaina vyks dvi savaites, darbo dienomis, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 8 kartai, vieno užsiėmimo trukmė – 45 min. baseine.
Treniruočių laikai : 9:00, 09:45, 10:30, 12:00, 12:45 val.
Suplanuotos net 5 plaukimo pamokų pamainos - išsirinkite, kuri pamaina ar net kelios iš jų Jums patogiausios.
Jeigu pageidaujamu treniruočių laiku grupėje bus mažiau nei 8 vaikai, siūlysime rinktis plaukimo treniruotes kitu laiku su Jumis susisiekdami.

Stovyklos kaina: 59.00 € už 8 apsilankymus baseine (apmokama internetu el. mokėjimo būdais, registruojantis).
Tėvai užregistruodami vaiką į stovyklą patvirtina, kad vaikas yra sveikas, turi leidimą iš šeimos gydytojo ir gali dalyvauti plaukimo užsiėmimuose.

Reikia turėti: plaukimo aprangą (glaudės/maudymosi kostiumėlis), rankšluostį, plaukimo kepurėlę (turintiems ilgus plaukus), plaukimo akinukus, šlepetes baseinui. Plaukimo pamokų dalyvis ir tėveliai turi būti susipažinę su baseino vidaus taisyklėmis.

Daugiau informacijos: rašykite mp@fabijoniskiubaseinas.lt arba skambinkite tel. 8 601 17254


„Intensyvioje vasaros plaukimo stovykloje“ dalyvaujantys vaikai gali dalyvauti „Mandatum Life Lietuva“ akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ ir įvykus nelaimingam atsitikimui stovyklos metu gauti išmoką dėl stovyklos metu patirtos traumos. Maksimali galima išmoka yra 5000 Eur. Konkreti išmoka priklauso nuo traumos sunkumo ir yra apskaičiuojama bei išmokama akcijos taisyklėse nustatyta tvarka.

Būtina dalyvavimo akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ sąlyga - stovykloje dalyvaujančio vaiko tėvų sutikimas dėl dalyvavimo akcijoje.

Daugiau informacijos apie „Mandatum Life Lietuva“ akciją: https://www.mandatumlife.lt/akcija-mokausi-plaukti-saugiai/


Pastabos:
   • registracija į stovyklos laisvas vietas laikoma patvirtinta tik gavus apmokėjimą žiūrint paeiliui pagal apmokėjimo laiką;
   • užsiregistravus ir apmokėjus, pasirinktos stovyklos pamainos datos, laiko ar grupės keisti nebegalima;
   • registracija į rezervo grupę**, reiškia, kad būsite įtraukti į pageidaujančiųjų sąrąšą toje pamainoje pagal registracijos laiką ir tik atsilaisvinus vietoms, su Jumis bus susisiekta.

Registracija jau baigta.

Baseino administracija, užtikrina, jog įgyvendina baseino lankytojų duomenų apsaugą, kaip tai apibrėžta Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo nuostatose. Lankytojų pateikti asmens duomenys yra tvarkomi treniruočių / programų organizavimo, vykdymo ir apskaitos tikslais ir lankytojų informavimo tikslais, jei treniruotėje nesusirinktų pakankamas lankytojų skaičius. Dalyvio pateikti duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 1 metus po projekto pabaigos. Duomenys nebus perduoti jokiems tretiesiems asmenims.
Tinkamam duomenų apsaugos užtikrinimui įstaiga, patvirtinusi organizatorių bendrąsias asmens duomenų apsaugos taisykles.