x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

Vandensvydžio turnyre Fabijoniškių baseine pirmavo Elektrėnų komanda

2022-06-13

Vilniaus Fabijoniškių baseine  tris dienas  šurmuliavo aštuntojo „Sostinės sporto centro taurės“ jaunių (iki 14 metų) turnyro dalyviai-šešios komandos iš Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos.

Komandos sužaidė rato sistema su visais varžovais. Keturias  pergales iškovojo Elektrėnų savivaldybės sporto centro komanda. Jie 12:2 įveikė  Ukrainos ekipą – Lvivo „KIVS“, 13:6 – Klaipėdos „Baltiją“, 23:2- Vilniaus antrąją komandą ir 11:4 buvo pranašesni už svečius iš Latvijos –Rygos „Sharks“. Paskutinėse turnyro rungtynėse tarp elektrėniškių ir Vilniaus „Sostinės sporto centro“ komandų sprendėsi kam atiteks nugalėtojų taurė. Vilniečius tenkino tik pergalė, nes sostinės atstovai  6:7 buvo pralaimėję rygiečiams. Kitose rungtynėse Vilniaus „SSC“ 7:6 įveikė ukrainiečius, 15:4 Klaipėdos „Baltiją“ ir 25:5 Sostinės antrąją komandą. Elektrėnų komandai lemiamose rungtynėse užteko lygiųjų. Atkaklios rungtynės taip ir baigėsi-8:8 . Vilniečiams buvo  įteikti sidabro medaliai, trečioje vietoje – svečiai iš Lvovo.

Naudingiausio turnyro žaidėjo prizas atiteko Ignui Paškevičiui (Elektrėnų SSC), geriausiu vartininku išrinktas Danielius Suboč (Vilniaus „SSC“), o rezultatyviausiu turnyre tapo rygietis Aleksandrs Kopitovs, įmetęs 30 įvarčių

Geriausiais  komandose išrinkti: Matvejs Pasko („Sharks“), Benas Siliūnas iš Elektrėnų , Modestas Buivydas (Klaipėdos“Baltija“), Maksym Shvedov (Lvovo„KIVS“), Kirilas Bogdevič ( Vilniaus“SSC“), Agota Murnevaitė (Vilnius-2)

Vilniaus  SSC informacija