LAIKINAI STABDOMA FABIJONIŠKIŲ BASEINO IR SPORTO KLUBO VEIKLA. NUO KOVO 13 D. VISOS NARYSTĖS YRA STABDOMOS IKI BALANDŽIO 27 D. PO TO, JEI TIK VISKAS GERAI, BUS GALIMA IR VĖL LANKYTIS PAS MUS. VISOS NARYSTĖS BUS PRATĘSTOS. SUAUGUSIŲJŲ IR VAIKŲ MOKYMOSI PLAUKTI ABONEMENTAI BUS TAIP PAT PRATĘSIAMI NUO KOVO 13 D. IKI KOL BAIGSIS KARANTINAS. JEI KAŽKAS PASIKEISTŲ, NEDELSIANT JUS INFORMUOSIME.

Naujienos

Spalio mėnesį Fabijoniškių baseine vyks vandensvydžio varžybos

2019-10-08

Informuojame, kad spalio 17, 18, 19 20 bei spalio 25, 26 ir 27 dienomis Fabijoniškių baseine vyks vandensvydžio varžybos, kurių metu nebus galima naudotis baseino ir pirčių zona. 

Vilniaus vandensvydžio sporto klubas „Delfinas“ spalio 17 – 20 dienomis rengs 24-ąjį tarptautinį jaunių vandensvydžio turnyrą „Baltic Amadeus taurė 2019“, kurių metu baseino zona bus uždaryta šiuo laiku:

Taip pat informuojame, kad Vilniaus reprezentacinė suaugusiųjų vandensvydžio komanda dalyvaus tarptautinėje Šiaurės Europos šalių klubų lygoje „Nordic Water Polo Legue“.

Varžybos bus rengiamos tokiais laikais:

 

Gerbiami mūsų lankytojai, atleiskite už nepatogumus, tačiau sportuoti sporto salėje bus galima įprastai bei kitomis valandomis (kai nevyks varžybos) taip pat bus galima ir plaukioti baseine.

Fabijoniškių baseino ir sporto klubo darbo laikas - darbo dienomis nuo 6 val. iki 22 val., savaitgaliais - nuo 8 val. iki 21 val.