x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 35%
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į vaikų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 

Naujienos

Spalio 9 - 10 d. dėl LPF organizuojamų varžybų laikinai bus uždarytas Fabijoniškių baseinas ir sporto klubas

2020-10-05

Vasarą po užsitęsusio karantino savo jėgas pasitikrinę šalies plaukikai vėl sugrįžta į Vilnių. Savaitgalį Fabijoniškių baseine vyks Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) komandinė taurė.

Dėl dvi dienas truksiančios plaukimo taurės Fabijoniškių baseinas ir sporto klubas negalės priimti lankytojų žemiau nurodytu laiku:

Spalio 9 d. (penktadienį) nuo 13:00 iki 18:30 val.

Spalio 10 d. (šeštadienį) nuo 8:00 iki 15:00 val. 

Gerbiami lankytojai, atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Varžybose išvysime Giedrių Titenį, Deividą Margevičių, Ugnę Mažutaitytę, Kotryną Teterevkovą, Agnę Šeleikaitę, Povilą Strazdą ir kitus šalies plaukikus.

Atrankiniuose plaukimuose sportininkai turės stengtis ne tik pakliūti į savo rungčių finalus, bet ir išvystyti greitį distancijoje. Trys merginos ir trys vaikinai, kurie parengiamuosiuose plaukimuose pasieks aukščiausius rezultatus (pagal FINA taškus, susumavus juos trijose individualiose rungtyse), bus apdovanoti piniginiais prizais.

Trys geriausios komandos, surinkusios daugiausiai taškų, bus apdovanotos specialiais prizais, o komandai nugalėtojai atiteks varžybų taurė.

LPF komandinė taurė vyks kartu su žiūrovais, tačiau jiems privaloma išankstinė registracija (užsiregistravus 100 žmonių, registracija stabdoma). Žiniasklaidos atstovai ir fotografai, norintys taip pat stebėti varžybas, registruojasi ČIA.

Visų prašome, supratingumo ir primename, kad, stebint plaukikus iš tribūnų, būtina laikytis saugaus bent 1 metro atstumo nuo kitų asmenų ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Asmenys be apsaugos priemonių į baseiną nebus įleidžiami.

LPF komandinės taurės varžybomis siekiama ne tik išsiaiškinti stipriausią Lietuvos plaukimo komandą, bet ir populiarinti plaukimo sporto šaką, ugdyti komandinę sportininkų dvasią ir patikrinti šio pasirengimo ciklo plaukikų sportinę formą.

Administracija