Šiuo metu yra laisvų vietų į vaikų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

Dėl Sostinės sporto centro varžybų keisis baseino zonos darbo laikas:

Vasario 3 d. (penktadienį) 15:30 - 22:00 val. UŽDARYTA BASEINO IR PIRČIŲ ZONA

Vasario 4 d. (šeštadienį) 8:00 - 12:00 val. UŽDARYTA BASEINO IR PIRČIŲ ZONA

Vasario 5 d. (sekmadienį) 8:00 - 11:00 val. UŽDARYTA BASEINO IR PIRČIŲ ZONA

 

 

DĖMESIO!!!

ŠIUO METU YRA LABAI DIDELIS BASEINO IR SPORTO SALĖS UŽIMTUMAS!!!
Norint įsigyti narystę prašome pasikonsultuoti el. paštu info@fabijoniskiubaseinas.lt 
arba tel. nr. +370 5 203 4814 bei +370 5 203 4815
dėl baseino ir sporto salės užimtumo Jums norimu lankytis dienos metu

Naujienos

Rugpjūčio 11 - 12 d. dėl Lietuvos plaukimo federacijos varžybų laikinai bus uždarytas Fabijoniškių baseinas ir sporto klubas

2020-08-05

Pajėgiausi šalies plaukikai rugpjūčio 11–12 dienomis rinksis į Vilniaus Fabijoniškių baseiną, kur pirmą kartą po karantino įvyks Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) organizuojamos varžybos – LPF Sprinto taurė.

Varžybose išvysime vietas kitų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse jau užsitikrinusius Daną Rapšį ir Andrių Šidlauską bei kandidatus į Lietuvos olimpinę rinktinę Deividą Margevičių, Arijų Pavlidi, Kotryną Teterevkovą, Ugnę Mažutaitytę ir Giedrių Titenį. 

Sprinto taurės taip pat nepraleis ir olimpinės pamainos sportininkai Jokūbas Keblys, Paulina Pekūnaitė, Agnė Šeleikaitė, Aleksas Savickas, Erikas Grigaitis, Tomas Navikonis, Daniil Pancerevas ir Tadas Praniauskas.

Rugpjūčio 11 d. (antradienį) nuo 14:30 iki 20 val. 

Rugpjūčio 12 d. (trečiadienį) nuo 9:30 iki 15 val. 

Dėl dvi dienas truksiančios plaukimo taurės Fabijoniškių baseinas ir sporto klubas negalės priimti lankytojų aukščiau nurodytu laiku (kol vyks varžybos).

Gerbiami lankytojai, atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Pagal Vyriausybės parengtą Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą, baseine vienu metu galės būti iki 500 žmonių, todėl prašome visų būti sąmoningiems ir, nesant būtinybei, nevykti į baseiną, o plaukikus geriau palaikyti iš namų ir sekti varžybų rezultatus LPF svetainėje. Dėkojame už Jūsų supratingumą. 
Raginame nepamiršti, kad pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą Nr. V-1727, kuris įsigaliojo 2020 m. rugpjūčio 1 d., uždarose paslaugų teikimo erdvėse reikalaujama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (sportuojant jų dėvėti nereikia) ir stengtis tarp asmenų išlaikyti bent dviejų metrų atstumą.
 
Fabijoniškių baseino ir sporto klubo administracija