x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 42%
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į vaikų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 

Naujienos

„Plaukti neskęsti“ renginiai paplūdimiuose!

2020-06-18

Pasibaigus mokslo metams ir laukiant didžiausios vasaros šventės – Joninių – plaukimo treneriai, visuomenės sveikatos specialistai ir ugniagesiai gelbėtojai vienija savo jėgas tam, kad primintų apie saugų elgesį prie vandens telkinių ir pagalbą kitiems nelaimės atveju. Net penkis renginius vienijantis „Plaukti neskęsti“ projektas pakvies vilniečius birželį dalyvauti interaktyviose veiklose ir ne tik gauti svarbių patarimų, bet ir nuotaikingai praleisti laiką.

2020 m. birželio 19 d. (penktadienį), 15–18 val., Balsio ežero paplūdimyje vyks pirmasis renginys.

Renginio metu Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos gelbėtojai pademonstruos gelbėjimo vandenyje operaciją, papasakos apie saugų elgesį prie vandens telkinių, įvardins tykančius pavojus ir, kaip su jais susidūrus, padėti sau ir kitiems žmonėms. Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai parodys, kaip suteikti pirmąją pagalbą, praves sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimus. Šeimų lauks Lietuvos vaikų ir jaunimo centro plaukimo trenerės. Jos papasakos apie tėvų atsakomybes, po to kvies nelaukti – bristi į vandenį ir taisyklingai mokyti savo vaikus plaukti!

Renginyje gerą nuotaiką palaikys vedėjas Robertas Lenartavičius, muzikos garsais užlies vandens sporto šakoms neabejingas, atlikėjas ir dainų autorius Justinas Jarutis.

Planuojama projektą tęsti ir kitus renginius organizuoti

birželio 20 d., 15–18 val., Žirmūnų paplūdimyje;

birželio 22 d., 15–18 val., Salotės ežero paplūdimyje;

birželio 26 d., 15–18 val., Valakampių I paplūdimyje;

birželio 27 d., 15–18 val., Balsio ežero paplūdimyje.

 

Susiklosčius nepalankioms oro sąlygoms, datos gali keistis. Sekite informaciją ir sužinokite daugiau čia. 

 

Projektą inicijuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, siekdamas atkreipti dėmesį į šalyje padidėjusį skęstamumą, paskatinti poilsiautojus būti atsakingiems ir saugiai elgtis prie vandens telkinių. Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.