x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

Kovo 11 - 13 d. baseine vyks vandensvydžio varžybos

2022-03-09

Kovo 11 - 13 d. baseine vyks vandensvydžio 2022 Nordic Water Polo League Vilniaus turo C grupės varžybos.

Nuo kovo 8 d. renginių uždarose erdvėse žiūrovai, dalyviai ir aptarnaujantis personalas viso renginio metu gali dėvėti ne tik FFP2 lygio respiratorius, bet ir medicinines kaukes. Primename, kad tiek medicininės kaukės, tiek respiratoriai turi būti dėvimi tinkamai – jie turi visiškai priglusti prie veido ir dengti nosį ir burną.

Vilniuje vyks intriguojančios Šiaurės Europos vandensvydžio lygos kovos

Nuo penktadienio iki sekmadienį Vilniaus Fabijoniškių baseine karaliaus vandensvydis. Čia vyks Šiaurės Europos vandensvydžio lygos C grupės turnyras, kuriame išvysime ir dvi stipriausias Lietuvos komandas. Tai bus didžiausias tarptautinis suaugusių vandensvydžio renginys, vyksiantis Fabijoniškių baseine.

Šiaurės Europos vandensvydžio lyga buvo įkurta 2019 metais. Antrajame sezone jame debiutavo Vilniaus „Baltic Amadeus“ klubas, užėmęs trečiąją vietą. Praėjusiame sezone vilniečiai pasirodė dar geriau – finale vos vienu įvarčiu nusileido Lodzės (Lenkija) ekipai ir pasidabino sidabro medaliais.

Verta pažymėti, kad du pastarieji turnyrai buvo smarkiai pakoreguoti pandemijos. Praėjusiais metais buvo surengtas vienintelis finalinis etapas su šešiomis komandomis.

Naujajame Šiaurės Europos vandensvydžio lygos sezone planavo dalyvauti net 15 komandų iš Slovakijos, Suomijos, Čekijos, Danijos, Švedijos, Ukrainos ir Lietuvos. Vis tik dėl geopolitinės situacijos keletas komandų atsisakė dalyvauti turnyre ir jame liko 10 ekipų. Turnyre dėl suprantamų priežasčių nebus Lvivo „Dinamo“ (Ukraina) klubo.

Dėl to buvo pakoreguotos grupės, kuriose sudėtis labiau lėmė geografinis principas. Vilniuje C grupės turnyre varžysis po dvi stipriausias Lietuvos ir Švedijos komandas – Elektrėnų „Žaibas“, Vilniaus „Baltic Amadeus“, „Jarfalla“ ir Stokholmo SPIF.

Į finalinį etapą, kuris vyks birželio 17-19 dienomis Lodzėje, pateks trys stipriausios grupės komandos.

Turnyrą Vilniuje kartu su Šiaurės Europos vandensvydžio lyga organizuojančio „Baltic Amadeus“ klubo treneris Nerijus Papaurėlis sako, kad grupė tapo labai pajėgi, tačiau abi Lietuvos komandos gali žengti į finalinį aštuonetą.

„Manau, kad Elektrėnų „Žaibas“ čia yra favoritas, nes tai turbūt vienintelė profesionali komanda šiose varžybose. Kitų komandų šansus vertinčiau apylygiai. Mums nebus lengva atsidurti trejetuke, bet toks yra mūsų tikslas ir mes tikrai kovosime“, - teigė N. Papaurėlis.

Penktadienį 19.30 val. „Baltic Amadeus“ vandensvydininkai susitiks su Stokholmo SPIF komanda. 21.10 val. vyks Elektrėnų „Žaibo“ ir „Jarfalla“ akistata.

Šeštadienį 11 val. „Žaibas“ susitiks su SPIF, o 12.40 val. „Baltic Amadeus“ žais su „Jarfalla“.

Sekmadienį 10 val. vyks Švedijos klubų derbis, o 11.40 tarpusavyje žais Vilniaus ir Elektrėnų komandos.

Žiūrovai kviečiami atvykti stebėti gero lygio vandensvydį. Primename, kad reikia laikytis visų saugumo reikalavimų, dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius.

„Žinau, kad vandensvydžio gerbėjai senai nematė mūsų varžybų, todėl jie tikrai atvyks palaikyti Lietuvos komandų“, - teigė N. Papaurėlis, pasidžiaugęs Vilniaus savivaldybės parama, leidžiančia dalyvauti tokio lygio turnyruose.

A grupės turnyras vyks Slovakijoje, o B – Danijoje.

Papaurėlis taip pat išreiškė viltį, kad 2023 metais finalinis Šiaurės Europos vandensvydžio lygos galėtų vykti naujame atnaujintame Lazdynų baseine, taip paminint Vilniaus 700-ąjį gimtadienį.