x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

FINA prezidentas Al-Musallamas lankysis ir Fabijoniškių baseine

2022-04-11

Balandžio 12 dieną, antradienį, Lietuvoje lankysis Tarptautinės vandens sporto federacijos (FINA) prezidentas Husainas Al-Musallamas su delegacija.

Kartu su juo į šalį taip pat atvyksta FINA viceprezidentas ir naujai išrinktas Europos plaukimo lygos (LEN) vadovas Antonio Silva, LEN viceprezidentas Josip Varvodic, olimpinis ir pasaulio čempionas, garsus amerikiečių plaukikas Anthony Ervin, Azijos olimpinės tarybos sportininkų plėtros skyriaus ir specialiųjų projektų vadovas Tomy Tarraf bei FINA prezidento padėjėjas El Chaykh Ahmad Al Saabi.

Delegacijos narius kartu su Lietuvos plaukimo federacijos prezidentu Tomu Kučinsku ir generaliniu sekretoriumi Emiliu Vaitkaičiu 13.15 val. Seime priims Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė ir viceministras Linas Obcarskas. Po susitikimo parlamente delegacijos nariai atsakys į spaudos atstovų klausimus.

14.30 val. svečiai lankysis rekonstruojamame Lazdynų baseine, kur vandens sporto infrastruktūros situaciją sostinėje aptars su Vilniaus vicemeru Valdu Benkunsku.

Fabijoniškių baseine 15.30 val. įvyks bendras susitikimas su Vilniaus plaukimo bendruomene ir Lietuvos plaukimo federacijos narių remiamais bei mūsų šalyje jau kurį laiką besitreniruojančiais sportininkais iš Ukrainos.

O 17 val. prekybos ir pramogų centre „Ozas“ esančiame baseine vizito dalyviai susitiks su plaukimo mokyklos „Plaukimo šeima“ atstovais.

Vizito darbotvarkėje numatoma skirti dėmesio vandens sporto šakų plėtros ir populiarinimo, sporto bazių infrastruktūros, nuo karo žiaurumų laikiną prieglobstį Lietuvoje radusių ukrainiečių trenerių ir jų sportininkų paramos klausimams.

Šią savaitę FINA prezidentas lankėsi Kroatijos mieste Zadare, kur susitiko su dalimi čia persikėlusių Ukrainos nacionalinės rinktinės narių, besiruošiančių pasaulio čempionatui.

Pasak FINA, siekiant užtikrinti visapusišką paramą Ukrainos sportininkams ir treneriams, FINA nuolatos palaiko ryšį su Ukrainos plaukimo, šuolių į vandenį ir dailiojo plaukimo federacija.

Kovo pabaigoje dėl Rusijos įvykdytos invazijos į Ukrainą buvo priimtas sprendimas uždrausti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams startuoti FINA rengiamose varžybose, o iš rusų atimta teisė rengti anksčiau suplanuotus FINA sporto renginius, tarp jų ir pasaulio plaukimo čempionatą trumpajame baseine.