x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

Aukšto meistriškumo sportininkai galės sportuoti Fabijoniškių baseine

2020-12-18

Gruodžio 18 d. viešumą pasiekė puiki žinia - mes vėl galėsime dirbti sportininkų labui.
 
"Fabijoniškių baseino lankomumas dėl karantino krito 97 proc. Lankyti jį šiuo metu gali iš esmės tik profesionalūs sportininkai. Tai tapo didelė finansinė našta sostinės savivaldybei. Todėl nuo šio trečiadienio baseinas užsidarė.
Kita vertus, užsidarius daugumai sporto bazių geriausi šalies sportininkai - vilniečiai, besiruošiantys Tokijo olimpinėms žaidynėms, ir taip neturi kur sportuoti. O baseinas reikalingas daugeliui skirtingų sporto šakų sportininkų.
Todėl Vilniaus miesto savivaldybė drauge su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu susitarė, kad aukšto meistriškumo sportininkams, kurių artimiausiuose planuose – Tokijo olimpinės žaidynės, bus sudarytos sąlygos naudotis Fabijoniškių baseinu, o LTOK savo ruožtu prisidės prie baseino išlaikymo.
Pandemija baigsis. Varžybos tęsis. Pergalių bus", - savo feisbuko paskyroje rašė Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.
 
Nuo sausio mėnesio pradžios Fabijoniškių baseine sportuos  olimpinėnms ir paralimpinėms žaidynėms rengiami sportininkai.