x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

Vilniečiai stoja į kovą Šiaurės Europos vandensvydžio lygos finaliniame šešete

2020-02-07

Vilniaus „VMSC-Baltic Amadeus“ vandensvydininkai penktadienį išvyksta į Stokholmą (Švedija), kur vyks Šiaurės Europos vandensvydžio lygos finalinio šešeto turnyras. Dėl apdovanojimų Švedijoje taip pat kausis šeimininkų, Suomijos ir Lenkijos ekipos.

Vilniečiai kelialapį į finalinį šešetą iškovojo puikiai pasirodę šios lygos B grupės turnyre. Vilniaus klubas spalio pabaigoje triumfavo Vilniaus Fabijoniškių baseine vykusiame pirmajame etape, o gruodžio pradžioje taip pat pergalėmis ir pirma vieta buvo pažymėtas antrasis etapas Turku mieste (Suomija). Per abu etapus Vilniaus ekipa laimėjo visas aštuonerias rungtynes.

Pirmoji vieta bendroje grupės įskaitoje leido „VMSC-Baltic Amadeus“ ekipai iškart žengti į finalinio šešeto pusfinalį. Tą patį padarė ir A grupės nugalėtoja Lodzės LSTW (Lenkija) komanda.

„Mums labai smagu dalyvauti finaliniame turnyre. Toks buvo mūsų minimalus tikslas, bet apetitas atsiranda bevalgant, todėl norime ir finaliniame turnyre sėkmingai pasirodyti. Ruošiamės labai rimtai, visi vaikinai yra nusiteikę kovoti“, - sakė Vilniaus klubo treneris Nerijus Papaurėlis.

Penktadienį vakare Švedijoje bus žaidžiami ketvirtfinalio susitikimai. Šeštadienį 14 val. „VMSC-Baltic Amadeus“ susitiks su Švedijos čempionės „Jarfalla Vattenpolo“ (Švedija) ekipos ir Espo „Cetus“ (Suomija) klubo poros nugalėtoja.

„Varžovai laukia stiprūs. Tiek „Jarfalla Vattenpolo“, tiek „Cetus“ komandos yra pajėgios, todėl bus nelengva. Mūsų komandos žaidėjams tai bus puiki patirtis. Pusę mūsų ekipos sudaro 18-mečiai ir jaunesni žaidėjai, todėl jiems labai reikia tokių varžybų patirties“, - pridūrė N. Papaurėlis.

Sekmadienį 11 val. vyks rungtynėse dėl trečiosios vietos, o 13 val. - didysis finalas.