x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.
Šiuo metu dar yra laisvų vietų į suaugusiųjų mokymo plaukti grupes. Kviečiame registruotis.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

Svarbi informacija Fabijoniškių baseino lankytojams

2020-05-13

Norime informuoti, kad nuo gegužės 18 d. atnaujiname Fabijoniškių baseino ir sporto klubo veiklą.

Siekiant, reguliuoti lankytojų srautus bei užtikrinant Jūsų pačių saugumą, taikysime griežtesnes nei įprastai higienos užtikrinimo priemones.

Asmens higienos sąlygų užtikrinimas lankytojams:

Klientų abonementai. Abonementai aktyvuojasi tik atvykus į Fabijoniškių baseiną ir sporto klubą. Klientams, kurie dėl susiklosčiusios situacijos kol kas nenori ar neturi galimybės lankytis lieka sustabdyti iki 05.31 (imtinai).

Fabijoniškių baseine ir sporto klube vienu metu galės būti iki 60 žmonių atskirose zonose, t.y., baseinas, treniruoklių salė, grupinių užsiėmimų salė bei funkcinė zona.

Visiems, norintiems apsilankyti ir pasinaudoti teikiamomis paslaugomis, reikės atlikti išankstinę registraciją – www.fabijoniskiubaseinas.lt

Registruotis gali asmenys sulaukę 18 m. amžiaus.

Nepilnamečiai asmenys, norintys apsilankyti, privalo atvykti kartu su lydinčiuoju suaugusiu (sulaukusiu 18 m.) asmeniu, kuris atsako už nepilnametį klientą jo buvimo Fabijoniškių baseine ir sporto klube metu. Lydintysis asmuo turi įsigyti vienkartinio apsilankymo bilietą bei privalo kartu būti vandenyje.

Registruotis galima vieną dieną prieš norint atvykti sportuoti.

Viso apsilankymo trukmė – 90 min.

Atliekant registraciją, turite pasirinkti, kuria zona naudositės: baseinas, treniruoklių salė, grupinių užsiėmimų salė, funkcinė zona.

Vienam lankytojui registruotis į grupinius užsiėmimus bus galima ne daugiau nei 3 kartus per savaitę.

Treniruoklių salėje prieš atliekant pratimus ant treniruoklio, privaloma pasitiesti rankšluostį. 

Baseino takeliuose plaukimo principas vyks ratu. Viename sujungtame take iš dviejų – ne daugiau kaip 10 lankytojų (1 žmogui 10 kv. m). Visoje baseino zonoje – ne daugiau kaip 30 lankytojų.

Dėl saugumo – pirčių zona nedirbs.

Labai tikimės visų Jūsų supratingumo ir tolerancijos. Situacija yra neeilinė, todėl tam tikri sprendimai priimti tik dėl Jūsų pačių saugumo.