LAIKINAI STABDOMA FABIJONIŠKIŲ BASEINO IR SPORTO KLUBO VEIKLA. NUO KOVO 13 D. VISOS NARYSTĖS YRA STABDOMOS IKI BALANDŽIO 27 D. PO TO, JEI TIK VISKAS GERAI, BUS GALIMA IR VĖL LANKYTIS PAS MUS. VISOS NARYSTĖS BUS PRATĘSTOS. SUAUGUSIŲJŲ IR VAIKŲ MOKYMOSI PLAUKTI ABONEMENTAI BUS TAIP PAT PRATĘSIAMI NUO KOVO 13 D. IKI KOL BAIGSIS KARANTINAS. JEI KAŽKAS PASIKEISTŲ, NEDELSIANT JUS INFORMUOSIME.

Naujienos

Prekyba abonementais prasidėjo, vaikų registracija į plaukimo treniruotes startuos sausio 3 d.

2019-01-02

Prekyba abonementais prasidėjo, vaikų registracija į plaukimo treniruotes startuos sausio 3 d.

FABIJONIŠKIŲ BASEINAS (S. Nėries g. 45A) jau laukia lankytojų. Sausio 2 dieną prasidėjo prekyba abonementais. Vaikų registracija į plaukimo treniruotes prasideda sausio 3 dieną.

Daugeliui vilniečių aktualu savo atžalas užregistruoti į plaukimo treniruotes. Iš viso mokytis plaukti galės iki gegužės 31 d. 156 vaikai. Bus sudaromos trys amžiaus grupės – nuo 4 iki 6 m., antroji – nuo 7 iki 10 m. ir nuo 11 iki 14 m. Plaukti mokysis šešios grupės darbo dienomis ir septynios grupės savaitgaliais.  Vienoje grupėje mokytis plaukti bus galima dvylikai vaikų.

SVARBU: sausio 3 dieną tėveliai savo vaikus registruoti galės internetu. Vaikučiai mokytis plaukti, su taikoma 20 procentų nuolaida nuo 52.00 eurų, galės už 41.60 Eur.

Treniruoklių salė veiks nuo 2019 m. vasario 1 d., įsigyti šį abonementą galima bus ne anksčiau nei 2019 m. vasario 1 d.

Fabijoniškių baseine teikiamų paslaugų įkainiams taikomos šios nuolaidos:
   • moksleiviams ir studentams, pensininkams ir neįgaliesiems, pateikusiems pažymėjimus, – 20 proc.
   • organizacijoms, įstaigoms, įmonėms ir žmonių grupėms iki 10 lankytojų, besinaudojančioms baseino paslaugomis, – 10 proc.
   • organizacijoms, įstaigoms, įmonėms ir žmonių grupėms nuo 11 iki 20 lankytojų, besinaudojančioms baseino paslaugomis, – 20 proc.
   • organizacijoms, įstaigoms, įmonėms ir žmonių grupėms nuo 21 ir daugiau lankytojų, besinaudojančioms baseino paslaugomis, – 30 proc.