x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  
Šiuo metu esantis baseino ir sporto klubo užimtumas: 0%
Kviečiame registruotis į vaikų mokymo plaukti grupes.

 Darbo laikas darbo dienomis 6 - 21 val.

Darbo laikas savaitgaliais 8 - 20 val.

Dėl kasmetinių profilaktinių valymo darbų  nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. (imtinai) baseinas ir sporto klubas BUS UŽDARYTAS.

* tuo metu klientų narystės bus sustabdytos

Naujienos

Pirmą kartą Vilniuje vyks Šiaurės Europos vandensvydžio lygos turnyras

2019-10-24

Jau spalio 25-27 dienomis pirmą kartą Vilniuje vyks Šiaurės Europos vandensvydžio lygos („Nordic Water Polo League“) turnyras. Varžybos bus rengiamos Fabijoniškių baseine, kur praėjusį savaitgalį sėkmingai praūžė tarptautinis jaunimo turnyras „Baltic Amadeus taurė“.

Šiaurės Europos vandensvydžio lyga susikūrė tik pernai, tačiau jau antrajame sezone jos gretos nuo šešių komandų išaugo iki devynių. Varžybose startuos vyrų komandos iš Švedijos, Suomijos, Lenkijos ir Lietuvos.

B grupės turnyre Vilniuje žais Stokholmo „Hellas“ (Švedija), Espo „Cetus“ (Suomija), Turku (Suomija), Kuopio (Suomija) ir Vilniaus „VSMC-Baltic Amadeus“ vandesvydininkai.

„Tai yra labai reikalingas tarptautinis turnyras, kurių stokoja suaugę žaidėjai, nepatenkantys į rinktines. Manau, kad klubai turi stiprėti ir tam reikia, kad jie dalyvauti ne tik Lietuvos čempionate, bet ir tarptautinėse varžybose. Pagal pajėgumą ir komandų lygį, Šiaurės Europos vandensvydžio lyga mums yra tinkama“, - kalbėjo Vilniaus klubo treneris Nerijus Papaurėlis.

Vilniaus komanda sezoną pasitinka gerokai pasikeitusi. Kol Vilniuje nebuvo baseino, Elektrėnuose susikūrė profesionalus vandensvydžio klubas „Žaibas“, todėl pajėgiausi Vilniaus ekipos žaidėjai perėjo ten.

„Mūsų komandoje pamatysime daug jaunų žaidėjų, taip pat grįžta patyrę žaidėjai, kurie Vilniuje rungtyniavo anksčiau. Nepaisant pasikeitimų ir gana sudėtingų treniruočių sąlygų, komandai keliame tikslą patekti tarp trijų stipriausių grupės komandų, kurios po dviejų turnyrų (antras gruodžio pradžioje vyks Turku mieste, Suomijoje, - red. past.) pateks į finalines varžybas. Žinant, kad esame jauna komanda, tai tikrai nebus lengva, bet esame pasiryžę kovoti“, - pabrėžė N. Papaurėlis.

Finalo šešetas vyks jau 2020 metų vasarį Stokholme.

„Dalyvavimas tokiame turnyre būtų neįmanomas be Vilniaus miesto savivaldybės paramos, kuri siekia padėti sostinę reprezentuojantiems sportinių žaidimų klubams. Tuo pačiu norima į Vilnių pritraukti daugiau tarptautinių sportinių renginių. „Nordic“ lyga ir bus vienas jų. Norisi tikėti, kad jau kitais metais toks turnyras galėtų vykti visus tarptautinius standartus atitinkančiame naujame Lazdynų baseine“, - pridūrė N. Papaurėlis.

Penktadienį 20.30 val. „Baltic Amadeus“ susitiks su Kuopio ekipa, šeštadienį 19 val. - su „Hellas“, sekmadienį 10.30 val. - su „Cetus“, o 16.30 val. - su Turku ekipa.