LAIKINAI STABDOMA FABIJONIŠKIŲ BASEINO IR SPORTO KLUBO VEIKLA. NUO KOVO 13 D. VISOS NARYSTĖS YRA STABDOMOS IKI BALANDŽIO 17 D. PO TO, JEI TIK VISKAS GERAI, BUS GALIMA IR VĖL LANKYTIS PAS MUS, VISOS NARYSTĖS BUS PRATĘSTOS. SUAUGUSIŲJŲ IR VAIKŲ MOKYMOSI PLAUKTI ABONEMENTAI BUS TAIP PAT PRATĘSIAMI NUO BALANDŽIO 17 D. JEI KAŽKAS PASIKEISTŲ, NEDELSIANT JUS INFORMUOSIME.

Naujienos

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite metinę narystę!

2020-03-25

Jūs tik pagalvokite, kokia bus nuostabi diena, kai galėsime vėl visi susitikti pas mus, bet kol karantinas tęsiasi, tikimės, kad sportuojate namie ar lauke.

Su džiaugsmu norime pranešti, jog šiuo metu mūsų feisbuko paskyroje ( čia ) vyksta konkrusas, dalyvaukite jame, dalinkitės akimirkomis, kaip Jums sekasi sportuoti karantino sąlygomis ir iškart, kai tik jis baigsis, pakviesime vieną laimingąjį ar laimingąją sportuoti pas mus visus metus nemokamai!


P.S. Fabijoniškių baseino ir sporto klubo administracija linki visiems, kuo didesnės stiprybės bei kantrybės karantino laikotarpiu ir labai laukia tos dienos, kai ir vėl galės su Jumis pasimatyti!